Jesteś tutaj:
Z życia parafii / Z życia parafii
Z życia parafii
Z życia parafii
ks. proboszcz
2017-12-23

Kolędy 2017/2018

 

Data, dzień

Adres kolędowy

Data, dzień

Adres kolędowy

 

 

 

 

28.grudnia

czwartek

3.maja 1 – 15

14.stycznia

niedziela

Zibertowo

 

3.maja 17 – 31

 

Zibertowo

 

3.maja 33 – 49ab

 

Zibertowo

 

3.maja 6 -18

 

 

 

 

15.stycznia

poniedziałek

Os. Sobieski 352 C kl. A + 352C kl. B

29.grudnia

Piątek

3.maja 20 – 26

 

Os. Sobieski 354 A

 

3.maja 28 - 38, Stadion  Sportowa

 

Os. Sobieski 354B + 358

 

Kalwaryjska1, 2,4, 4a, 6

 

 

 

Kalwaryjska 8 ABC

16.stycznia

wtorek

Kotłowskiego bl. 1, 2 - 52

 

 

 

Kotłowskiego 54 – 92

30.grudnia

sobota

Strzelecka 1 ABC

 

Kotłowskiego 5 - 35

 

Strzelecka 3 ABC

 

Kotłowskiego 37 - 79

 

Strzelecka 5 ABC

 

 

 

Strzelecka 7 – 17

17.stycznia

środa

Kotłowskiego bl. 2 J  + 2 K

 

 

 

Kotłowskiego bl. 2 L + 2 M

2.stycznia

wtorek

Strzelecka 4 – 14

 

Kotłowskiego bl. 2 N + 2 P

 

Hallera 1 ABCD

 

Kotłowskiego bl. 3

 

Hallera 2 – 22

 

 

 

Hallera 3 – 11, 15 - 25

18.stycznia

czwartek

 Rogaczewskiego

 

 

 

 Rogaczewskiego

3.stycznia

środa

Hallera 13, 13A

 

Łęgowskiego, Mostnika, Krofeya, Słowińców

 

Sienkiewicza

 

 

 

Sobieskiego 237 – 261

19.stycznia

piątek

Sucharskiego 26-56, Złota, Modra, Spokojna

 

Sobieskiego 263 – 281

 

Przyjaźni 2 ABCD

 

 

 

Przyjaźni  1 A + 3 ABC

4.stycznia

Czwartek

Sobieskiego 300 – 314

 

Przyjaźni  4 AB + 5 AB

 

Sobieskiego 316 – 328F

 

 

 

Sobieskiego 330 - 342

20.stycznia

sobota

Przyjaźni  7 ABCD

 

Dworcowa cała

 

Przyjaźni 8 AB

 

 

 

Bukowa 1 – 11

5.stycznia

piątek

10.lutego 1

 

Bukowa 2 – 12

 

10.lutego 2,3,4,5

 

 

 

10.lutego 6 -11

21.stycznia

niedziela

Ogródki działkowe

 

Kwiatowa

 

Ogródki działkowe

6.stycznia sobota

Kopernika 2 – 12

 

Ogródki działkowe

 

Kopernika 14 – 22

 

 

 

Kopernika 1 – 13

22.stycznia

poniedziałek

Harcerska 1 ABCDE + bl. 2

 

Kopernika 15 – 21

 

Harcerska bl. 3, 7, 9

 

 

 

Harcerska 4 ABCDE

7.stycznia

niedziela

Zachodnia

 

Harcerska 6 ABCDE

 

1000l. 1 ABC

 

 

 

1000l. 1 DE

23.stycznia

wtorek

Harcerska 8 ABCD

 

1000l. 2 ABC

 

Harcerska 8 EF + 11 AB

 

 

 

Harcerska 11 CDE + poczta

8.stycznia

poniedziałek

1000l. 2 DE

 

Harcerska 12 ABCD

 

1000l.3 ABC

 

 

 

1000l. 3 DEF

24.stycznia

środa

Harcerska bl. 13 + 14

 

1000l. 3 GH

 

Harcerska 15 ABCDE

 

 

 

Harcerska 15 F + 16 ABCD

9.stycznia

wtorek

1000l 4 ABC

 

Harcerska bl. 17 + 20

 

1000l. 5 ABC

 

 

 

1000l. 5 DE + 8AB

25.stycznia

czwartek

Harcerska 18 ABCD

 

1000l. 9 ABC

 

Harcerska 18 EF + 19 ABC + 22

 

 

 

Kolędy dodatkowe

10.stycznia

środa

1000l. 10 ABC

 

 

1000l. 10 D + 11AB

 

 

1000l. 11 CD + 12 A

 

 

1000l. 12 BCD

 

 

 

 

11.stycznia

czwartek

1000l. 13 ABC

 

 

1000l. 13 DE + 14 A

 

 

1000l. 14 BCD

 

 

1000l. 14 EFG

 

 

 

 

12.stycznia

piątek

Os. Sobieski 350/350A

 

 

Os. Sobieski 350 B kl. A

 

 

Os. Sobieski 350 B kl. B

 

 

Os. Sobieski 350 C kl. A

 

 

 

 

13.stycznia

sobota

Os. Sobieski 350 C kl. B

 

 

Os. Sobieski 352/ 352A

 

 

Os. Sobieski 352 B kl. A

 

 

Os. Sobieski 352 B kl. B + 352 C kl. A

 

 
Msze św. kościół
Św. Stanisława Kostki
  • pn-sob: 7.00, 8.00, 18.00;
  • nd i święta: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00;
  • święta znieś.: 7.00, 8.00, 10.00, 17.00, 18.00.

Msze św. kościół
Św. Leona Wielkiego
w wakacje:
  • nd 19.00
w rok szkolny:
  • pn-sob: 17.00;
  • nd i święta: 10.30, 12.00;
  • 1 piątki mc.: 18.00.









Powered by APSI © copyright 2009-12 by Parafia św. Leona W. w Wejherowie