Jesteś tutaj:
Z życia parafii / Z życia parafii
Z życia parafii
Z życia parafii
ks. proboszcz
2018-12-27

Dzień, data

Miejsce kolędy

Dzień, data

Miejsce kolędy

Piątek

28.grudnia

Sienkiewicza +

10.lutego bl. 1

13.stycznia

niedziela

Rogaczewskiego,

Mostnika

 

10.lutego 2,3,4,5

 

Rogaczewskiego, Krofeya

 

10.lutego 6-11

 

Łęgowskiego, Słowińców

 

Kwiatowa

 

 

 

 

14.stycznia

poniedziałek

Przyjaźni 2 ABCD

Sobota

29.grudnia

Zachodnia

 

Przyjaźni 3 ABCD + 1 A

 

Dworcowa

 

Przyjaźni 4 AB + 5 AB

 

1000l. 1 ABC

 

Przyjaźni 7 ABCD

 

 

 

 

30.grudnia

Niedziela

1000l. 1DE + 2A

15. stycznia

wtorek

Przyjaźni 8 AB  + Bukowa 11 + 12

 

1000l. 2 BCD

 

Bukowa 1 – 9

 

1000l. 2E + 3 AB

 

Bukowa 2 – 10

 

 

 

 

2.stycznia

środa

1000l. 3 CDE

16.stycznia

środa

Harcerska 1 ABCDE + bl. 2

 

1000l. 3 FGH

 

Harcerska bl. 3, 7, 9

 

1000l. 4 ABC

 

Harcerska 4 ABCDE

 

1000l. 5 ABC

 

Harcerska 6 ABCDE

 

 

 

 

3.stycznia

czwartek

1000l. 5 DE + 8 AB

17.stycznia

czwartek

Harcerska 8 ABCD

 

1000l. 9 ABC

 

Harcerska 8 EF + 11 AB

 

1000l.  10 ABC

 

Harcerska 11 CDE + poczta

 

1000l. 10 D + 11 AB

 

Harcerska 12 ABCD

 

 

 

 

4.stycznia

piątek

1000l. 11 CD + 12A

18.stycznia

piątek

Harcerska bl. 13 + 14

 

1000l. 12 BCD

 

Harcerska 15 ABCDE

 

1000l. 13 ABC

 

Harcerska 15 F + 16 ABCD

 

1000l. 13 DE + 14 A

 

Harcerska bl. 17 + 20

 

 

 

 

5.stycznia

sobota

1000l. 14 BCD

19.stycznia

sobota

Harcerska 18 ABCD

 

1000l. 14 EFG

 

Harcerska 18 EF + 19 ABC + Harcerska 22

 

Sobieskiego 237 – 261

 

 

 

 

20. stycznia

niedziela

Zibertowo

6.stycznia

niedziela

Sobieskiego 263 - 281

 

Zibertowo

 

Sobieskiego 308 – 314

 

Zibertowo

 

Sobieskiego 316 – 328F

 

 

 

 

21.stycznia

Poniedziałek

Hallera 1 ABCD

7.stycznia

poniedziałek

Sobieskiego 330-342

 

Hallera 2 – 22

 

os. Sobieski 350/350A

 

Hallera 3 – 11, 15 – 25

 

os. Sobieski 350 B kl. A

 

Hallera 13, 13 A

 

os. Sobieski 350 B kl. B

 

 

 

 

 

 

8.stycznia

wtorek

os. Sobieski 350 C kl. A

22.stycznia

wtorek

Strzelecka 1 ABC

 

os. Sobieski 350 C kl. B

 

Strzelecka 3 ABC

 

os. Sobieski 352/ 352 A

 

Strzelecka 5 ABC

 

os. Sobieski 352 B kl. A

 

Strzelecka 4 – 14, 7 – 17

 

 

23.stycznia

środa

Kalwaryjska 1, 2, 4, 4a, 6

9.stycznia

Środa

os. Sobieski 352 B kl. B

 

Kalwaryjska 8 ABC

 

os. Sobieski 352 C kl. A

 

3.maja 1- 15

 

os. Sobieski 352 C kl. B +

os. Sobieski 354 kl. A

 

3.maja 17 - 31

 

os. Sobieski 354 kl. B

 

 

 

 

24.stycznia

Czwartek

3.maja 33 – 49a

10.stycznia

czwartek

os. Sobieski 356

 

3.maja 6 - 18

 

Os. Sobieski 358

 

3.maja 20 - 26

 

ul. Sucharskiego 26-56,

modra, Złota Spokojna

 

3.maja 2- 38, Stadion, Sportowa

 

 

 

 

11.stycznia

piątek

Kotłowskiego bl. 1, 5 – 35

25.stycznia

Piątek

Kopernika 1 – 17

 

Kotłowskiego 37 – 79

 

Kopernika 2 – 16

 

Kotłowskiego 2 -48

 

Kopernika 19 -21, 18 - 22

 

Kotłowskiego 50 – 92

 

 

 

 

26. stycznia

sobota

Ogródki działkowe

12.stycznia

sobota

Kotłowskiego 2 kl. J + K

 

Ogródki działkowe

 

Kotłowskiego 2 kl. L + M

 

Ogródki działkowe

 

Kotłowskiego 2 kl. N + P + Kotłowskiego 3

 

Kolędy dodatkowe

 
Msze św. kościół
Św. Stanisława Kostki
  • pn-sob: 7.00, 8.00, 18.00;
  • nd i święta: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00;
  • święta znieś.: 7.00, 8.00, 10.00, 17.00, 18.00.

Msze św. kościół
Św. Leona Wielkiego
w wakacje:
  • nd 19.00
w rok szkolny:
  • pn-sob: 17.00;
  • nd i święta: 10.30, 12.00;
  • 1 piątki mc.: 18.00.









Powered by APSI © copyright 2009-12 by Parafia św. Leona W. w Wejherowie