DATA
sobota
28.12
|
Miejsce
Os.1000l. 1ABC
|
|
|
|
|
|
Os.1000l 1DE
|
|
|
Os.1000l 2 ABC
|
|
|
Os.1000l 2DE + 3A
|
|
|
|
|
niedziela
29.12
|
Os.1000l 3 BCD
|
|
|
Os.1000l 3 EFG
|
|
|
Os.1000l 3H + 5AB
|
|
|
Os.1000l 5CDE
|
|
|
|
|
poniedziałek
30.12
|
Os.1000l 4 ABC +
szkoła. nr 9
|
|
|
Os.1000l 8 AB
|
|
|
Os.1000l 9 ABC
|
|
|
Os.1000l 10 ABC
|
|
|
|
|
31.12
|
Sylwester
|
|
|
|
|
1.01
|
Nowy Rok
|
|
|
|
|
czwartek
2.01
|
Os.1000l 10 D + 11 AB
|
|
|
Os.1000l 11 CD
|
|
|
Os.1000l 12 ABC
|
|
|
Os.1000l 12 D + 13 AB
|
|
|
|
|
piątek
3.01
|
Os.1000l 13 CDE
|
|
|
Os.1000l 14 ABC
|
|
|
|
|
Sobota
4.01
|
Os.1000l 14 DEF
|
|
|
Os.1000l 14G +
Os.Sobieski Orlex 350/350A
|
|
|
Os.Sobieski Orlex 350B kl.A
|
|
|
Os.Sobieski Orlex 350B kl.B
|
|
|
|
|
Niedziela
5.01
|
Os.Sobieski Orlex 350C kl. A
|
|
|
Os. Sobieski Orlex 350C kl. B
|
|
|
|
|
|
Os.Sobieski Orlex 352/352A
|
|
|
Os.Sobieski Orlex 352B kl. A
|
|
|
|
|
Poniedziałek
6.01
|
Os.Sobieski Orlex 352B kl. B
|
|
Trzech Króli
|
Os.Sobieski Orlex 352C kl. A
|
|
|
Os.Sobieski Orlex 352C kl. B
|
|
|
Os. Przyjaźni 2ABCD
|
|
|
|
|
Wtorek
7.01
|
Os. Przyjaźni 3 ABC
|
|
|
Os. Przyjaźni 4 AB + 1 A
|
|
|
Os. Przyjaźni 5 AB + Harc. 9
|
|
|
Os. Przyjaźni 7 ABCD
|
|
|
|
|
Środa
8.01
|
Os. Przyjaźni 8 AB
|
|
|
Ul. Harcerska 1 ABCDE
|
|
|
Ul. Harcerska 2, 3, 7
|
|
|
Ul. Harcerska 4 ABCDE
|
|
|
|
|
Czwartek
9.01
|
Ul. Harcerska 6 ABCDE
|
|
|
Ul. Harcerska 8 ABCD
|
|
|
Ul. Harcerska 8 EF + 11 AB
|
|
|
Ul. Harcerska 11 CDEF, poczta
|
|
|
|
|
Piątek
10.01
|
Ul. Harcerska 12 ABCD
|
|
|
Ul. Harcerska 13+14
|
|
|
Ul. Harcerska 15 ABCDEF
|
|
|
Ul. Harcerska 16 ABCD
|
|
|
|
|
Sobota
11.01
|
Ul. Harcerska 17+20
|
|
|
Ul. Harcerska 18 ABC
|
|
|
Ul. Harcerska 18 DEF
|
|
|
Ul. Harcerska 19ABC
|
|
|
|
|
Niedziela
12.01
|
Bukowa 2- 6
|
|
|
Bukowa 1-7
|
|
|
Bukowa 8-12, 9-11
|
|
|
Ul. Hallera 2 – 22
|
|
|
|
|
Poniedziałek
13.01
|
Ul. Hallera 13, 13A
|
|
|
Ul. Hallera 1 ABCD
|
|
|
Ul. Hallera 3-11, 15-25
|
|
|
Dworcowa cała
|
|
|
|
|
Wtorek
14.01
|
Sienkiewicza cała
|
|
|
3.maja 1-7
|
|
|
3.maja 9-29
|
|
|
3.maja 33-49ab
|
|
|
|
|
Środa
15.01
|
3.maja 6-20
|
|
|
3.maja 22 – 38, Sportowa, Stadion, Leśniczówka
|
|
|
Strzelecka 7-17
|
|
|
Strzelecka 4-14
|
|
|
|
|
Czwartek
16.01
|
Strzelecka 1 ABC
|
|
|
Strzelecka 3 ABC
|
|
|
Strzelecka 5 ABC
|
|
|
Kalwaryjska 1, 2, 4, 4a, 6
|
|
|
|
|
Piątek
17.01
|
Kalwaryjska 8 ABC
|
|
|
Sobieskiego 300-310
|
|
|
Sobieskiego 312-318
|
|
|
Sobieskiego 320-328a
|
|
|
|
|
Sobota
18.01
|
Sobieskiego 330-342
|
|
|
Sobieskiego 237-249
|
|
|
Sobieskiego 255-265
|
|
|
|
|
Niedziela
19.01
|
Sobieskiego 267-279
|
|
|
Kwiatowa
|
|
|
Zachodnia
|
|
|
10.lutego blok Orlex-u
|
|
|
|
|
Poniedziałek
20.01
|
10.lutego 2, 3, 4, 5
|
|
|
10.lutego 6-11
|
|
|
Kopernika 1-11
|
|
|
Kopernika 13-21
|
|
|
|
|
Wtorek
21.01
|
Kopernika 2 - 10
|
|
|
Kopernika 12-22
|
|
|
Rogaczewskiego
|
|
|
Rogaczewskiego
|
|
|
|
|
Środa
22.01
|
Kotłowskiego
|
|
|
Kotłowskiego
|
|
|
Kotłowskiego
|
|
|
Kotłowskiego
|
|
|
|
|
Czwartek
23.01
|
Łęgowskiego,Mostnika,Słowińcó
Krofeya i blok Orlex-u
|
|
|
Sucharskiego 26-56, Złota, Modra Spokojna
|
|
|
Kotłowskiego bl. Orlex-u
|
|
|
Kotłowskiego bl. Orlex-u
|
|
|
|
|
Piątek
24.01
|
Kotłowskiego bl. Orlex-u
|
|
|
Zibertowo
|
|
|
Zibertowo
|
|